HLEDÁ SE MES SPECIALISTA - 75 000 -
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Sokolov, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Jsme německá mezinárodní společnost která tvoří technologie budoucnosti. Chcete přiložit ruku k dílu a tvořit budoucnost E-mobility?

Čtěte dál!Na čem u nás budete pracovat ?- Poskytování služby MES konzultanta a administrátora systému- Navrhuje definuje požadavky na systém a provádí testování provedení funkčních a akceptačních testů zajištění "připravenosti k požití"- Nasazení systému na výrobní linky + podpora zlepšování- Řízení projektů a koordinace dodavatelů zařízeníCo nám udělá radost pokud budete mít ?

 • SŠ / VŠ vzdělání v oblasti IT nebo automatizace- Zkušenosti s implementací MES programů a procesů- Znalost práce s SW systémy propojení MES s ERP- Znalosti řídících a automatizačních systémů- AJ na konunikativní úrovniMísto výkonu práce : Klášterec nad Ohří - v případě relokace Vám poskytneme relokační příspěvky ve výši 10 000- po dobu 6 měsíců !Jaké jsou naše benefity pro Vás ?
 • Práce na HPP- Atraktivní finanční ohodnocení + 13. a 14. plat- 25 dní dovolené- Moderní a stabilní pracovní zázemí- Možnost dalšího vzdělávání a účast na mezinárodních konferencích- Možnost kariérního a finančního růstu- Příspěvky na dopravu na penzijní připojištění závodní stravování.
 • Vzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost