SERVISNÍ TECHNIK - šance i pro absolventy
ELTODO a.s.
Praha-Cholupice, CZ
před 10 hodinami
source : Easy-prace.cz

místo výkonu práce : Prahakontakt : Bébrová Dana, e-mail : použijte odpovědní formulářVystudoval jsi SOU nebo SŠ obor elektro?

Je moderní společnost místem, kde bys chtěl nastartovat svoji kariéru?Pak jsi pro nás ideální kandidát!Co u nás budeš dělat?

Provádět výstavbu a úpravu světelného signalizačního zařízení dle zadání v technické dokumentaci. Preventivně udržovat a operativně zasahovat při poruchách.

Zaznamenávat provedené práce do servisního deníku.Od tebe očekáváme : * elektrotechnické vzdělání

 • vyhlášku č. 50 / 78 (i propadlý, proškolíme)* orientaci v technické dokumentaci* ochotu cestovat v regionu Praha a okolí (ŘP sk.
 • B výhodou)Proč se ti u nás bude líbit?* Máme rádi neformální atmosféru v kolektivu fajn lidí, kde se všichni známe a tykáme si.

 • Pokud nemáš žádnou praxi, vezmeme si tě pod svá křídla a zapracujeme tě.* Uvidíš, že práce může být i tvým koníčkem.* Vyhovíme ti, pokud si budeš potřebovat přes den něco zařídit.
 • Odměna za doporučení nového zaměstnance ve výši 8000 Kč (třeba kamaráda / známého .).* Dále budeš moci využít další firemní benefity (příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotní volno (sick days), příspěvek na sportovní aktivity, levnější tarif od mobilního operátora i pro rodinné příslušníky)
 • Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost