MZDOVÝ/MZDOVÁ ÚČETNÍ
VHS Břeclav s.r.o.
Břeclav, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

4.11.2019 - KONTAKT : Matyášová Martina Mgr., tel. : použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulář Komplexní zpracování mezd, zpracování DPFO a srážek ze mzdy, SP a ZP v souladu s legislativou, zpracování RZD zaměstnanců, komunikace s orgány státní správy, OSSZ a zdravotními pojišťovnami, zpracování docházky zaměstnanců, archivace veškerých dokumentů vztahujících se ke mzdovému účetnictví, vedení mzdového archivu.

SŠ vzdělání ekonomického směru, i absolvent, všeobecná znalost problematiky mezd, znalost Zákoníku práce a mzdových předpisů vč.

legislativy, aktivní práce s PC (znalost MS Office), organizační a komunikační dovednosti, samostatnost, pečlivost, spolehlivost.

Výhodou je praxe alespoň 2 roky na obdobné pozici.Místo výkonu práce : Břeclav

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost