Elektrikář
FUTURA AM s.r.o.
Nýřany, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : NýřanyNáplň práce : - připravuje kabeláž a komponenty pro zapojení klimatizačních jednotek dle návodek a technických výkresůPožadujeme : - praxi min.

12. měsíců, SOU / SŠ / VŠ elektro zaměření, vyhl. 50, par. 6 a výše, orientovat se v technické dokumentaci, dobrý zdrav.

stav, manuální zručnost, znalost českého jazyka slovem a písmemMěsíční mzda, pravidelné měsíční prémie, příplatek na jazykovou vybavenost (AJ, NJ), příplatek za odpolední směnu, dotované stravování zaměstnavatelem, zajištěné ubytování, hrazená lékařská prohlídka, zajištění pojistky proti odpovědnost za způsobenou škodu a uživatele.

Pro nové zaměstnance poskytujeme zálohy až do první celé výplaty. Mzda na číslo účtu, nebo dobírku (v hotovosti)Śkolení, školící materiály, veškeré pracovní pomůcky a pracovní oblečeníZajištěné ubytování, pravidelné měsíční prémie, příplatky za odpolední směny, dotované stravování, mzda na účet / v hotovosti, týdenní zálohy, stravenkyPohovory s uchazeči provádíme od Po-Pá 10 : 00 - 12 : 00 a 13 : 00 - 15 : 00 na adrese FUTURA AM Soukenická 690 / 5, Plzeň

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost