Java Developer
T-Mobile Polska S.A.
Ostrava, Czech Republic
před 1 dnem
source : Just Join IT

CI / CD (nice to have)

Docker (regular)

Microservice Architecture (regular)

Java (regular)

Lokalizacja : Warszawa, ul. Marynarska 12

Forma zatrudnienia : kontrakt B2B

Tryb pracy : zdalny / hybrydowy

Rekrutacja zdalna

Zadania, które na Ciebie czekają :

  • Tworzenie systemów i aplikacji działających w sieci telekomunikacyjnej
  • Utrzymywanie kodu aplikacji już istniejących
  • Wdrażanie dobrych praktyk programowania
  • Dbanie o jakość powstającego kodu
  • Dzielenie się wiedzą z innymi członkami zespołu
  • W realizacji zadań pomoże Ci :

  • Bardzo dobra znajomość Java SE 8 wzwyż
  • Znajomość technologii Spring, SpringBoot
  • Umiejętność budowania aplikacji w architekturze mikroserwisów, doświadczenie w pracy z mikroserwisami w środowisku chmurowym (Kubernetes, Docker, Open Stack)
  • Doświadczenie w projektowaniu i budowaniu środowiska CI / CD - Git, Jenkins, SonarQube, Nexus
  • Doświadczenie w tworzeniu testów jednostkowych, integracyjnych, e2e
  • Mile widziane :

  • Doświadczenie w pracy w środowisku DevOps
  • Znajomość nierelacyjnych baz danych, np. Cassandra
  • Znajomość protokołów telekomunikacyjnych SS7, Diameter, SIP (stosy sygnalizacyjne jdiameter i jSS7)
  • Nahlásit tuto nabídku