SVÁŘEČ | Jablonec nad Nisou
Grafton Recruitment
Jablonec nad Nisou
před 2 dny
source : Hitprace

POPIS POZICE :

Ať jste na úrovni profesionála, či začátečníka, u nás se místo Svářeče vždycky najde. Hledáme Svářeče, který má se svářením jakoukoli zkušenost.

Nezkušené zaučíme, profesionály uvítáme - stačí nám platný základní Svářečský průkaz.TIG, MAG nebo MIG - VÝHODOU.Hledáme SVÁŘEČE s nástupem IHNED do Jablonce nad Nisou a to přímo do kmenového stavu.

Otevíráme pozici SVÁŘEČE Jablonec nad Nisou na tří směnný provozTIG MAG MIG ZÁKLADNÍ SVÁŘEČSKÝ PRŮKAZ Náborový příspěvek 20 000 Kč

BENEFITY :

  • náborový příspěvek 20 000 Kč* 13. mzda* finanční bonusy* 25 dnů dovolené* stravenky 100 Kč / den a možnost závodního stravování
  • možnost dalšího vzdělávání a školení* akce pro zaměstnance a jejich rodiny
  • POŽADAVKY :

  • svářečský průkaz - certifikace na MIG(CO2), MAG nebo TIG* ochota pracovat ve 3směnném provozu* základní orientace ve výkresech* zkušenost se svařováním ve výrobní společnosti výhodou* komunikativní ČJ* zodpovědnost, pečlivost
  • Požádat