VEDOUCÍ DIVIZE ÚKLIDU A OSTRAHY
AC Jobs
Brno
před 14 dny

Naše společnost cba corporation a.s. se od roku 2008 zaměřuje na poskytování bezpečnostních a úklidových služeb. Portfolio zákazníků máme v celé České republice i na Slovensku.

Přidejte se do týmu jako Vedoucí divize úklidu a ostrahy pro Brno a okolí

Pracovní náplň

  • vedení a nábor bezpečnostních pracovníků a pracovníků úklidu
  • péče o přidělené objekty v Brně a v jeho okolí
  • komunikace se zákazníkem
  • administrativa spojená s chodem svěřených objektů
  • Co od vás očekáváme

  • praxi ve vedení minimálně 20ti lidíí
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • čistý rejstřík trestů
  • zkušenosti v oboru
  • znalost MS Office (MS Excel, MS Word)
  • spolehlivost, samostatnost, odolnost vůči stresu
  • Co nabízíme

  • možnost finančního růstu
  • služební automobil
  • služební telefon, PC
  • zaškolení
  • práci v příjemném prostředí
  • zázemí prosperující firmy
  • práce vhodná i OZP / OZZ
  • místo výkonu práce : Praha a okolí
  • případě zájmu zašlete svůj životopis na email . Bližší informace k vykonávané práci při osobním pohovoru.