administrativní pracovník
J.B. PLUS, S. R. O.
Praha hl.m., Praha
před 4 dny
source : Hitprace

místo výkonu práce : Holečkova č.p. 423 / 25, 150 00 Praha 5kontakt : Renáta Cekovicová, tel. : 241484095znalost AJ slovem i písmem, RJ -

slovem i písmem, znalost práce na PC : MS Office na dobré úrovni (náplň práce zahrnuje i překlady obchodní korespondence, smluv a vyhotovení přehledů, tabulek a pod.

Místo zahrnuje přípravu podkladů pro účetní a jejich zadávání do firemního systému, což vyžaduje základní znalosti z oblasti účetní dokumentace.

Komunikační a organizační schopnosti (náplň práce zahrnuje vyřizování objednávek, zařizování služebních cest pro management společnosti, komunikace s účetní firmou) možnost dle potřeb firmy jezdit na služební cesty (překlady na místě apod.)

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost