SW tester s monost veden tmu
ITjobs, s.r.o.
Brno, CZ
před 4 dny
source : jobs4it

PopisPozici obsazujeme pro rostoucí brněnskou firmu zabývající se vývojem online loterijních systémů.Na této pozici budete : testovat části rozsáhlého online loterijního systémuvěnovat se manuálnímu i automatizovanému testovánípsát testovací scénáře, rozvíjet metodiky testování SWmít možnost stát se QA leaderem, přitom ale neztratit kontakt se samotným testovánímpracovat na zakázkách pro významné tuzemské i zahraniční společnostipracovat v menším, pohodovém Scrum týmuPožadavkyznalost metod a přístupů v oblasti testování SWdobrá orientace ve Windows prostředíznalost SQL a relačních databázízákladní znalost některého z programovacích nebo skriptovacích jazyků (pro vývoj testovacích nástrojů)alespoň základní znalost AJ2 roky praxe s testováním SW ( ideálně s testováním webových aplikací)výhodou zkušenosti s change / task tracking nástroji (Jira, Mantis, TFS aj.

výhodou zkušenost s automatizovaným a výkonnostním testovánímvýhodou zájem o SW architekturu, sportovní sázení, loterijní a kasinové hryNabídkazaměstnanecký pracovní poměr nebo práce na ŽL, plný úvazekmezi nabízené benefity patří : pružná pracovní doba, částečný home office, projektové a roční prémie, stravenky, vzdělávací kurzy (kurzy AJ, odborné kurzy, vlastní knihovna), relax zóna s fotbálkem, jóga, mimopracovní akce, apod.

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat.

Ostatní zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat, jakmile pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost