Elektromechanik - vhodné i pro studenty - nadstandartní benefity
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Brno, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Co od Váš požadujeme : Elektro vzdělání minimálně 5Spolehlivost zodpovědnost a pečlivost.Chuť učit se nové věci (roboti automatizace nové technologie).

Manuální zručnost.Ochota pracovat na směny v nepřetržitém provozu.Jaká bude Vaše náplň dne : Odstraňovat poruchy na elektrické části elektronických zařízení.

Provádět preventivní údržbu a opravy zařízení.Podílet se na analýze poruch.Zodpovídat za technické prostoje zařízení.Navrhovat technologická vylepšení zařízení.

A samozřejmě dodržovat bezpečnostní a interní předpisy a zásady.Co Vám za to nabídneme : Dotované stravování za 2650- + stravenky k tomu.

Příspěvěk ve výši 1-3 % ze mzdy na penzijní připojištění.21 dnů dovolené + dny navíc za odpracované roky (max. 25 dnů).4 dny zdravotního volna (tzv.

sickdays).Příspěvek na dopravu.Vzdělávací kurzy od dodavatelů technologií.Firemní akce (vánoční týmové rodinné sportovní).

Vzdělání : Vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost