Nástrojař - s ubytováním!
Gudmund s.r.o.
Český Šternberk, CZ
před 15 hodinami
source : Easy-prace.cz

Nástrojáři, zámečníci, šikovní domácí kutilové, hlašte se! Česká výrobní firma s téměř 200letou tradicí kovárenství hledá NÁSTROJÁŘE a dokonce DVA ️ (pro případ, že máš šikovného kamaráda / známého / kolegu).

Tvůj pracovní den : - Nástrojárna připravuje nástroje do výroby leštění, pilování, jde o pestrou a kreativní práci - Kromě leštění a pilování kompletuješ kovací nástroje.

 • Zhotovuješ odlitky k proměření. - Svařuješ. A pokud jsi blázen do aut, potěší tě, že je práce zaměřená na bezpečnostní podvozkové díly do luxusních automobilů světových značek .
 • Požadujeme : - Ideálně vystudovaný obor zámečník, automechanik nebo opravář nástrojů. - Uvítáme ale i šikovného domácího kutila s podobným zaměřením a technickým myšlením.

 • Výhodou bude svářečský průkaz či průkaz na VZV.Nabízíme : Pracovní místo, kde je : - práce stabilní (přece jen společnost funguje téměř 200 let) - firemní ubytovna přímo v areálu podniku s internetem a posilovnou - špičkový tým kolegů - krásné firemní prostředí - férová mzda 28.
 • 000 30.000,- - příplatky a bonusy - firemní dotované stravování + firemní kantýna - svozová doprava z Benešova a Týnce - kvalitní zaučení - a možnost pracovat s nejmodernějšími technologie a společně s firmou růst a zdokonalovat se.

  Vzdělání : Vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost