Projektový manažer – automotive prostředí
AC Jobs
Mladá Boleslav
před 18 dny

Máte zkušenosti na podobné pozici? Vystudoval jste obor informační technologie nebo elektro? Jste komunikativní, nebojíte se žádné výzvy a máte alespoň základní povědomí o fungování elektroniky v autě?

Pak jste právě vy člověk, kterého hledáme. Neváhejte a zašlete nám životopis ještě dnes. Úspěšná zahraniční společnosti, jednička v oblasti vývoje, hledá schopného kandidáta na pozici : PROJEKTOVÝ MANAŽER AUTOMOTIVE PROSTŘEDÍ (60.000 70.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Dohlížení na průběh samotného projektu (finance, kvalita, časový harmonogram)
  • Aktivní komunikace v anglickém jazyce a kolegy ze zahraniční pobočky
  • Vedení projektového týmu i subdodávek
  • Účast na výběrových řízeních, pravidelný reporting
  • Co požadujeme?

  • Zkušenosti s vedením projektů
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni denní využití
  • Základní povědomí o fungování Internetu věcí (IoT)
  • Chuť učit se nové věci
  • Co nabízíme?

  • Práci na zajímavých projektech
  • Propracovaný systém zaškolení
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Lokalita : Praha nebo Mladá Boleslav
  • Požádat