KLINICKÝ LOGOPED / KLINICKÁ LOGOPEDKA popř. v předatestační přípravě
Oblastní nemocnice Náchod a.s.
Náchod
před 2 dny
source : Hitprace

Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou), turnusové služby. Plný pracovní úvazek popř.

dle dohody. Nástup možný ihned popř. dle dohody. Pozice je vhodná i pro absolventy / absolventky. Požadavky : trestní bezúhonnost.

Zaměstnavatel nabízí : nástupní mzdu pro logopeda v předatestační přípravě od 27.610,- Kč (platové podmínky budou upřesněny při osobním pohovoru).

 • Zaměstnanecké výhody : zázemí druhé největší nemocnice v Královéhradeckém kraji; 5 týdnů dovolené, podnikové stravování, příspěvek na stravování, zaměstnanecké benefity, pomoc se zajištěním ubytování, odměna za získaní nového zaměstnance, zaměstnanecký mobilní tarif i pro členy rodiny;
 • možnost osobního i profesního růstu a podpora dalšího vzdělání.Kontakt - Mgr. Holub Lukáš, tel. : 737 271 012, e-mail : holub.

  lukas nemocnicenachod.cz (pro zaslání životopisu) nebo osobně na adrese Palackého 20, Náchod (budova KB, podchod Atrium).

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost