provozní zámečník
TSS Maintenance s.r.o.
Hulín, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Pracoviště Hulín- Evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce. Ustavování strojů, zařízení, dopravníkových a výrobních linek.

Opravy přírubových spojů trub a armatur potrubí. Provádění běžných, středních a generálních oprav strojů a zařízení. Provádění revizí strojů a zařízení.

Zhotovování různých nosných konstrukcí a krytů. Provádění údržbářských a opravárenských prací. Vyhledávání závad a stanovování technologie oprav.

Příprava pracoviště. Čtení a použití technických podkladů. Provádění funkčních zkoušek.- vyučení, doba určitá s možností prodloužení- Benefity - 5 týdnů dovolené, stravenky- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail : kariera tssas.

cz.Do předmětu emailu uveďte název pozice na kterou se hlásíte.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost