Průmyslový/procesní inženýr
MANPOWER
Moravskoslezský, okres Nový Jičín
před 1 dnem
source : Hitprace

Pro našeho klienta působícího na Novojičínsku hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Průmyslový inženýr. Máte vzdělání v technickém oboru a ovládáte anglický jazyk?

Zašlete nám svůj životopis! Zaučíme i šikovného absolventa.

POPIS POZICE :

Jaká pracovní náplň na Vás čeká?

Především budete se svými kolegy usilovat o zefektivnění výrobních procesů prostřednictvím implementace prvků štíhlé výroby.

Budete vybírat nové stroje a zařízení, které podpoří výrobu kabelových svazků.

PROFIL KANDIDÁTA :

Jaký by měl být Váš profil?

Hledáme kandidáta s VŠ nebo SŠ vzděláním technického směru, pro kterého nebude problém komunikovat s vedením v anglickém jazyce.

Pokud máte zkušenosti s automotive, projektovým managementem nebo lean přístupem, je to výhodou, avšak ne podmínkou.

NABÍZÍME :

Co Vám firma nabízí?

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • až 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na životní nebo penzijní pojištění
  • možnost využívat home office
  • Požádat