Inženýr vývoje procesních technologií
Chart Ferox, a.s.
Děčín, Czech Republic
před 1 hodinou
source : Hitprace

C : : : : : Pro zdravé osoby i osoby se zdravotním postižením. Pracovní náplň : analýza procesních cyklů zkapalňovacích a odpařovacích zařízení technických plynů, koncepční konstrukční návrhy procesních celků, procesně ekonomické analýzy a studie řešitelnosti.

Požadavky : vysokoškolské vzdělání (inženýrské / magisterské studium), fakulta strojní / energeticko-strojní inženýrství, obor chlazení a kryogenika, aktivní znalost AJ a RJ včetně odborné terminologie, znalost práce v MathCAD a AutoCAD, asertivita a komunikační schopnosti, rychlá adaptace, flexibilita.

Nabízíme : stabilní zaměstnání v zavedené nadnárodní společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, 5 týdnů dovolené, příspěvek k penzijnímu připojištění, možnost závodního stravování, podporu zvyšování kvalifikace. První kontakt : e-mailem

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost