AUTOMECHANIK nákladních automobilů
Master Truck s.r.o.
Liberec, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Doubská 573, 463 12 Liberec XXIII-DoubíPožadavky : řidičský průkaz skupiny B; výhodou C, E; profesní průkaz vítán, zkušenosti s opravami vozidel a další praxe jsou vítány, základní svářečský kurz (CO2 + plamen) a jiné dovednosti vítány, zájem o práci, ukrajinský jazyk výhodou, schopnost samostatné i týmové práce, zájem a ochota učit se novým věcem, vysoká kvalita práce a vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita, důsledné plnění povinností, manuální zručnost, šikovnost, pečlivost, přesnost, spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost, loajálnost, kladný vztah k dopravě.

Zaměstnanci bude vyplácena hodinová mzda ve výši od 100,- Kč do 180,- Kč / hod.Hlásit se e-mailem, telefonicky v době 8.00-16.

30 hod., popř. osobně ve středu od 8.00 do 12.00 hod. v Doubské ul. 573, Liberec

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost