SOCIÁLNÍ PRACOVNÍCI
Charita Frýdek - Místek
Frýdek-Místek
před 1 dnem
source : Hitprace

A11 z : 6 / 11 / 2019Náplň práce : - jednání se zájemci, uzavírání smluv, vedení dokumentace klientů, individuální plánování s klienty, práce na dosahování cílů s klienty (nácviky dovedností, doprovody, poradenství, motivování a poskytnutí podpory, vzdělávací a aktivizační činnosti s klienty), každodenní ranní porady týmu, dlouhodobá práce s klienty i intenzivní podpora v krizi- propagace služby- podílení se na tvorbě vnitřních norem a administrativě střediska- účast na kolegiích, komunitním plánování, vzdělávání, supervizí, poradách.

Požadujeme : - odbornou způsobilost pro výkon povolání dle zák. 108 / 2006 Sb.- způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost- znalost práce s PC- řidičský průkaz skupiny B- schopnost samostatné práce i spolupráce v rámci týmu- komunikační schopnosti a dovednosti - zejména schopnost aktivně naslouchat a podávat zpětnou vazbu- empatie, trpělivost, zodpovědnost, příjemné vystupování- schopnost nepodléhat manipulacím, udržovat hranice- schopnost asertivního jednání- schopnost sebereflexe- zkušenost s prací s lidmi s duševním onemocněním, s prací v terénu je výhodou.

Výhodou : - ochota se vzdělávat- pohotovost, dochvilnost- znalost psychiatrického minima. Nabízíme : - plný pracovní úvazek na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou- možnost být součástí plánovaného Centra duševního zdraví - převážně práce v terénu v rámci multidisciplinárního týmu (psychiatr, psycholog, zdravotní sestry, sociální pracovníci) s osobami s vážným duševním onemocněním- finanční ohodnocení dle mzdového předpisu Charity Frýdek-Místek, 25,5 tis.

Kč- ucelený systém zaměstnaneckých benefitů (pravidelné odborné vzdělávání, podpora supervizora, 6 týdnů dovolené, stravenky)- možnost uplatnit své individuální schopnosti a dovednosti- příjemné pracovní prostředí- nástup březen 2020.

Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 2. 12. 2019 poštou na adresu Charita Frýdek-Místek, ZOOM, Sadová 604, 738 01 Frýdek-Místek, (obálku označte "výběrové řízení ZOOM"), nebo elektronicky na e-mail zoom charitafm.

cz. Výběrové řízení je dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti. Nevyžádané zaslané přihlášky se nevracejí a zaslání uchazeči souhlasí se zpracováním svých údajů pro účely výběrového řízení.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost