SPECIALISTA ÚDRŽBY
AC Jobs
Plzeň-jih
před 2 dny

Jste technický typ, rád se podílíte na údržbě strojů a zařízení. Máte platnou vyhlášku č. 50? Pokud ano, tak nám určitě zašlete Váš životopis!

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za provoz technologie na hale - CNC třídící linky, pásové dopravníky a výhledově balicí linka
  • Každodenní údržba zařízení
  • Roční servis technologie
  • Vedení skladu náhradních dílů
  • Co požadujeme?

  • Vzdělání elektrotechnického zaměření
  • Platnou vyhlášku 50 / 78 Sb.
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (ranní a odpolední) od pondělí do pátku
  • Zodpovědnost, pečlivost, odolnost vůči stresu
  • Co nabízíme?

  • Práci jen na denní a odpolední směně od pondělí do pátku
  • Volné víkendy
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční odměny a různé finanční bonusy, dotované stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Firemní akce
  • Požádat