PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých České republiky, zapsaný spolek
Most
před 1 dnem
source : Hitprace

PRACOVNÍK / -ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCHPráce spočívá v přímém poskytování sociálně aktivizačních služeb pro seniory a osoby se zrakovým postižením (dospělí v produktivním věku i senioři).

Jedná se o organizaci a vedení volnočasových aktivit zaměřených na integraci nevidomých a slabozrakých klientů. Práce spočívá jak v přímé účasti pracovníka při poskytování služeb, tak i v depistáži, komunikaci s institucemi, přípravě a organizaci nových služeb apod.

Dovednosti a zkušenosti v práci s lidmi, samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost, organizační a komunikační schopnosti, ochotu částečně cestovat a pracovat v terénu, uživatelskou znalost práce na PC, odborná způsobilost podle zákona č.

 • 108 / 2006 Sb., 116, odst. 5 - minimálně základní vzdělání nebo střední vzdělání + akreditovaný kvalifikační kurz - absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu se nevyžaduje u fyzických osob, které získaly odbornou způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka podle 110;
 • Zaměstnanecké výhody : malý kolektiv pracovníků i klientů, 5 týdnů dovolené, výhodný tarif operátoraHLÁSIT SE : Kuncová Marie Ing.
 • tel. : 777 722 772, e-mail : kuncova sons.cz volat pouze Po-Čt od 14.00 do 16.00 hod., osobně po předechozí telefonické domluvě

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost