Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel
Tomáš Veselý
Praha
před 3 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : celá ČR / EU. Kontaktní osoba : pan Stránský Martin, tel. : 774 669 904, e-mail : ekomp-Martin.stransky email.

cz.EKOLOGICKÁ LIKVIDACE VOZIDEL EKOMULTIPARK zprostředkování a vytěžování. Přijme na HPP řidiče nákladních vozidel / TIR, z celé České republiky s ŘP sk.

C, C+E na pozemní dopravu v rámci ČR / EU.Požadujeme : platné doklady : ŘP sk. C,CE, profesní osvědčení, digitální kartu, flexibilitu, spolehlivost, praxe min.

1 rok s možností zaučení.Nabízíme : Zázemí stbilní společnosti se zajímavými výdělky až 45.000 - 70.000 tis. Kč měsíčně na MKD + benefity.

Řidičům zdaleka jsme schopni zajistit ubytování. Personální oddělení tel. : +420 774 669 904, mail : ekomultipark email.cz.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost