Zástupce vedoucího odštěpného závodu
SK Automation Czech, odštěpný závod
Úvaly
před 3 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : - Úvaly 804Prvotní kontakt : - e-mail : karolina.beranova sk1.net.cnUpřesňující údaje : Jedná se o práci pro odštěpný závod německé společnosti, jejíž mateřská společnost sídlí v ČLR.

Náplní práce bude podílet se na provozu odštěpného závodu a řízení projektů, jednání se zákazníky a dodavateli, se společnostmi ve skupině, zejména v ČLR.

Výhodou je dobrá znalost anglického jazyka, nutná znalost čínského jazyka, výhodou je znalost německého jazyka.Více informací o skupině : http : / / www.

sk1.net.cn / en / contact. Životopisy posílejte na níže uvedený email. Pokročilé komunikační a koordinační schopnosti, dobrá schopnost zvládat pracovní tlak, časté pracovní cesty.

Místo výkonu práce : Podle projektů a pokynů zaměstnavatele celá ČR, pravidelné pracoviště Úvaly u Prahy, č.p.804.Služební cesty často EU a ČLR.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost