pracovník v sociálních službách
CEDR - komunitní spolek
Krásná Lípa, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Upřesnění pracovní pozice : Pracovník v sociální službě pro azylový dům v Rumburku. Co u nás budeš dělat?Sto procent svého času budeš pracovat na sobě, tak abys byl co nejlepším podporovatelem našich klientů, kteří řeší svízelnou životní situaci.

U nás budeš klientyo podporovat při uvědomění si svého problémuo podporovat je při nalezení toho co jim brání vyřešit jejich problémo provázet je v řešení jejich situaceJak si tě představujeme?

o musíš mít chuť se učit pořád nové věcio když přijde výzva, tak jdeš za nío měl bys být flexibilní s otevřenou myslí, kdy, co fungovalo při podpoře jednou nemusí fugovat jindyo měl bys umět klienty dovést k odpovědi, ne jim předkládat svá řešenío měl bys být týmovým hráčem a umět táhnout za jeden provaz, kdy navazuješ v nepřetržitém provozu na práci kolegů, na které se domluvíte.

o měl bys umět respektovat rozhodnutí klienta, při řešení jeho situace o výhodou je znalost sociální práceo kurz pracovníka v sociálních službáchCo u nás najdeš?

o smysluplnou práci při podpoře ostatních, v rámci nepřetržitě poskytované sociální službyo svobodu osobního rozvoje a autonomii v rozhodování výměnou za zodpovědnosto příležitosti k dalšímu osobnímu rozvoji a vzděláníZaujalo tě to, tak nám pošli životopis na použijte odpovědní formulář .

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost