Montážní dělníci
Brose CZ spol. s r.o.
Kopřivnice, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

z : 24.6.2020, a : 1.8.2020 - místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartuMísto výkonu práce (adresa) : Průmyslový park 302, Kopřivnice / 1.

máje 2636, Rožnov pod RadhoštěmVaše úkoly : Montáž dle pracovních postupů, Kontrola hotových výrobků, Balení hotových výrobků a podskupin dle platného balícího předpisu, Hlášení všech neshod, které znemožňují montáž, popř.

funkci hotového výrobku. Váš profil : Schopnost pracovat v týmu, Vědomí spolehlivosti a serioznosti ve vztahu k zákazníkovi, Flexibilita, Snaha učit se novým postupům.

Nabízíme : práci v moderním pracovním prostředí, možnost profesního růstu, vstupní zaškolení dotované stravování ve vlastních prostorech, 5 týdnů dovolené, širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (např.

příspěvek na penzijní připojištění, podpora volnočasových a sportovních aktivit )Inf : tel. : 778 488 139 p. Tomečková, michaela.tomeckova brose.com

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost