Stavbyvedoucí / mistr - mosty dopravní stavby pozemní stavby
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Česká Lípa, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Chcete pracovat ve společnosti kde jsou největším kapitálem zaměstnanci a každá dovednost a talent jsou zde vítány?Jeden z významných hráčů v oblasti stavebnictví hledá zkušeného stavbyvedoucího - mosty pozemní a dopravní stavby.

Buďte tím kdo řídí a organizuje provádění prací a kdo zabezpečí bezproblémový chod stavby. Nově obsazujeme i pozici stavebního mistra.

Co Vám můžeme nabídnout? Okamžitý nástup do zaměstnání Práci na zajímavých zakázkách Kariéru ve stabilní firmě Možnost cestovat po ČR v rámci zakázek Otevřenost vedení společnosti k inovacím Měsíční výdělek od 35.

000-Kč / MISTR Měsíční výdělek od 45.000-Kč / STAVBYVEDOUCÍ Služební automobil který můžete využívat i k soukromým účelům Zajištění všech pracovních prostředkůPracovní náplň : Řídí a organizuje provádění prací podle plánu výroby Zajišťování organizace staveniště a řízení provozu na něm Koordinace podřízených mistrů dělníků a ostatních účastníků výstavby Operativní řízení stavebních prací Zajišťování dodržování stanovených technických postupů Spolupráce s technickým dozorem investora s koordinátorem BOZP a státními kontrolními orgány Vedení stavebního deníků a příslušné dokumentace spolupráce s oddělením přípravy stavebJak si svého nového kolegu představujeme?

SŠ / VŠ stavebního směru - možný i status vyučen Praxe na podobné pozici min. 2 roky Orientace ve stavebních výkresech a dokumentaci Znalost bezpečnostních předpisů Praxe ve vedení menšího pracovního kolektivuZaujala Vás nabídka a rádi byste se dozvěděli více?

Pak nám zašlete Váš životopis na použijte odpovědní formulář budeme se těšit na nového kolegu.Vzdělání : SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost