Produktový manažer - elektrotechnika, energetika
OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.
Kralupy nad Vltavou
před 5 dny
source : Hitprace

Náplň práce

Hledáme další posilu do týmu pro našeho klienta z oboru energetika - na pozici Produktového manažera.

Máte VŠ vzdělání elektrotechnického směru a dobrou angličtinu?

Rozumíte systému ukládání energie, decentralizaci výroby energie nebo se vyznáte v dobíjecí infrastruktuře pro elektromobily?

Pak právě pro Vás máme skvělou pracovní příležitost u rostoucí české společnosti zaměřující se právě na tyto technologie.

Jako Produktový manažer budete odpovídat nejen za tvorbu produktového portfolia a jeho správu, ale také za přípravu podpůrných materiálů, komunikaci s dodavateli, budete se účastnit jednání a třeba také monitorovat trh.

Za to Vám náš klient nabízí nejen odpovídající mzdu a balíček benefitů, ale především smysluplnou práci a příležitost vidět výsledek své práce.

Pokud jsme Vás zaujali, neváhejte se nám ozvat.

Benefity

5 týdnů dovolené, Multisport karta, půlroční bonus, stravenky, služební automobil i k soukromým účelům, kurzy angličtiny

2000

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost