Údržbáři/seřizovači
CHOCOLAND a.s.
Kolín, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

První kontakt : Ružičková Martina, tel. : 602 267 302, Po - Pá 8 - 11 hod,e-mail : martina.ruzickova chocoland.cz.Náplň práce : - zpracování oprav dle požadavků výroby- preventivní údržba a GO- příprava strojů na další výrobu a směnu- seřizování strojů dle momentálních výkonů- ostatní práce spojené s údržbou strojového parku a firemního zařízení.

Požadujeme : - ochotu pracovat ve směnném provozu - ranní a odpolední nebo nepřetržitý- spolehlivost, zodpovědnost, rozhodnost a samostatnost.

Nabízíme : - stabilní zázemí prosperující české výrobní společnosti s dlouholetou tradicí- závodní stravování za dotovanou cenu- zaškolení zkušenými kolegy z oboruo sleva v podnikové prodejně- sleva v podnikové prodejně- flexipassy - měsíční příspěvek na kulturu, sport, zdravotní potřeby- stabilizační příspěvek- finanční odměnu po 12 měsících ve výši až jedné mzdy.

Nástupní plat s bonusy až 29.000,- Kč a po úplném zaškolení až 39 000,- Kč.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost