Ostraha prodejny Lidl
BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s.
Svitavy, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

NÁPLŇ PRÁCE : pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií při zadržení osob páchající trestnou činnost, max.

12-ti hod. směny, nepravidelný 40-ti hodinový pracovní fond dle požadavku manageraPOŽADUJEME : dobrá pracovní morálka, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, věk od 18 let, zodpovědnost , spolehlivost, flexibilita, praxe a certifikát strážného výhodou, není však podmínkou.

NABÍZÍME : práci v silné stabilní společnosti na HPP i DPP se zaručenou pravidelnou mzdou, pomoc při zajištění certifikátu strážného, odměny za záchyt, možnost čerpat zálohu na mzdu, nástup možný ihned.

Vhodné také pro osoby s OZZ, invaliditou 1. a 2. stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojíKONTAKT : telefonicky Po-Pá 9 : 00 - 16 : 00, popř.

e-mailem - nezapomeňte přiložit platné tel. číslo a svou e-mailovou adresu. Prosíme NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází, prvotní kontakt nutný telefonicky, nebo e-mailem

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost