Operátor montáže - mzda až 43 000,- Kč + náborový příspěvek
Personal fabric - agentura práce, a.s.
Příbram, CZE
před 6 dny
source : JenPrace.cz

O nás

Již 25 let pomáháme lidem najít jejich vysněné zaměstnání a rádi v tom s vámi budeme pokračovat!

Hledáme nové pracovníky na montáž bagrů a nakladačů. Nabízíme ubytování kousek od pracoviště nebo autobusové svozy zdarma. Nástup možný ihned!

Náplň práce :

  • Montáž a kompletace výrobků
  • Co od Vás očekáváme :

  • Praxi na obdobné pozici výhodou
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu (8hodinové směny, R-O-N)
  • Co Vám můžeme nabídnout :

  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 5 000,- Kč - vyplacen jednorázově po zkušební době bez absencí
  • Mzdu od 34 600,- Kč až 43 000,- Kč / měs.
  • Ubytování kousek od pracoviště
  • ZDARMA autobusová doprava z lokalit : Praha, Příbram, Hořovice, Sedlčany, Obořiště, Dubenec, Jince, Nový Knín, Stará huť, Voznice, Čenkov a další
  • Nadstandartní příplatky za odpolední směnu 6,- Kč / hod. a noční směnu 20 % z průměru
  • 40 % příplatek za směnu v sobotu a neděli
  • Až 4 000,- Kč osobní ohodnocení
  • Dotované stravování nebo stravenky v hodnotě 70,- Kč za směnu
  • Odměna za doporučení zaměstnance až 5 000,- Kč!
  • Firemní čistírna oděvů 1x týdně
  • Možnost týdenních záloh
  • Možnost přesčasů
  • 25 dní dovolené
  • Pitný režim na pracovišti zajištěn
  • Práce v čistém a moderním prostředí
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost kariérního a mzdového růstu - navýšení mzdy 2x ročně
  • Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na ubytování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.