Stavební rozpočtář
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
Police, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

CO BUDETE DĚLAT?Kalkulace a tvorba rozpočtů v programu RTS, CallidaPráce s projektovou dokumentacíKomunikace se zákazníky, subdodavateliTvorba návrhů rekonstrukcíPožadujeme : Máte stavební vzdělání a baví vás tvorba rozpočtů a cenových kalkulací?

Vhodné pro absolventy, praxe a znalost RTS, Callida výhodou. Nabízíme náborový příspěvek až 50 tis., služební mobilní telefon a notebook, smlouvu na neurčito! Možnost též využít ubytování v bytě 2+1 v centru Třebíče.

Nabízíme : CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?Mzdu dle praxe + prémieNáborový příspěvek až 50 tis. KčPřátelskou atmosféru na pracovištiSlužební mobilní telefon a notebook Pracovní smlouvu na dobu neurčitouMožnost využít ubytování v bytě 2+1 v centru Třebíče Příspěvky na stravováníNápoje v práci gratisPříspěvky na sport a kulturuFiremní akceMísto výkonu práce : region TřebíčVzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost