Pracovníci v sociálních službách
Domov Zvíkovecká kytička
Zvíkovec, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Zvíkovec č.p. 99Náplň práce : poskytování přímé obslužné péče klientům Domova "ZK", podpora jejich soběstačnosti (pomoc při stolování, hygieně, sebeobsluze a péči o domácnost).

Požadujeme : minimálně základní vzdělání. Kurz : Pracovník v sociálních službách - vítaný.Nabízíme platové ohodnocení od 16.

710,- do 30.730,- Kč / měs. dle NV č. 564 / 2006 Sb., příspěvek na stravování + příspěvek na regeneraci pracovní síly, FKSP.

Zvláštní příplatek : 1. za směnnost až do výše max. 2500 Kč, 2. za práce s nejvyšší mírou neuropsychické zátěže a práce s vysokým rizikem ohrožení života nebo zdraví až do výše max.

7500 Kč. Osobní příplatek - možnost přiznání po tříměsíční zkušební době až do výše max. 10000 Kč Přiznání dle platného VP - Platový řád Domova "ZK".

Pracovní poměr na plný nebo zkrácený úvazek, směnnost : 2 směny, 3 směny, nepřetržitý provoz Kontakt telefonicky (Po-Pá 8 : 00-15 : 00), e-mailem, osobně na pracovišti po telefonicé dohodě : Ing.

Igor Tjutčev, tel. : 371 796 484, e-mail : zvikovec zris.mepnet.czJOBMATCH

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost