INOTEL CZ – hledáme TOP prodejce Praha
Inotel CZ s.r.o.
Praha
před 3 dny
source : Superkariera

Společnost Inotel CZ, patří mezi přední komerční kontaktní centra v České republice. Díky jedinečné práci s našimi lidmi a detailní přípravě vhodné strategie jsme schopni svou obchodní síť soustavně rozšiřovat a přizpůsobovat ji na míru potřebám dané služby či produktu.

Společnost Inotel CZ, patřící mezi přední komerční kontaktní centra v České republice, rozšiřuje své pozice. Přidej se k nám!

INOTEL CZ hledáme TOP prodejce Praha

Až 80.000,- měsíčně. Průměrná mzda 40.000,- Kč (volné víkendy,svátky)

Citát :

Komu je práce radostí, pro toho je život štěstím.

O nás :

Nebojíš se prodeje, umíš se prezentovat, jsi průbojný a NE pro Tebe není odpovědí? Pak hledáme právě TEBE! Neprovozujeme call centrum běžného prodejního typu naši operátoři vysvětlují zákazníkům jak se zapojit do výběrového řízení a to prostřednictvím telefonátů, nebo emailové komunikace.

Služba je pro zákazníka zcela ZDARMA a tak nejde o typický prodej, ale o dovednost přesvědčit zákazníka, že je pro něj naše služba užitečná.

U nás se funguje jednoduše, eticky a profesionálně. Naši zákazníci si prostřednictvím operátorů a našich webových stránek srovnají ceny svých stávajících dodavatelů a vítězných cen z předešlých výběrových řízeních.

Následně jim poradíme jak se do výběrového řízení mohou také zapojit. Tuto službu hodnotí naši zákazníci i zaměstnanci velmi pozitivně.

Vážíme si dobře odvedené práce našich zaměstnanců a právě proto jim nabízíme velmi atraktivní finanční ohodnocení. Průměrná mzda našich operátorů je 40 000 Kč, cca 50 % operátorů pobírá mzdu nad 50 000 Kč .

Ti nejlepší mají výplaty nad 60 000 Kč.

Jak to u nás funguje :

Nástup na HPP nebo možná spolupráce na Živnostenský list / IČO

Bonusové měsíční ohodnocení

Moderní call centrum v centru PRAHY ( Václavské nám., metro A,C CC je hned vedle Sv. Václava)

Pracovní doba PO-PÁ 8 : 00-16 : 30 ( NEPRACUJEME O VÍKENDECH A SVÁTCÍCH)

Motivační soutěže o dovolené a peněžní poukázky

Multisport benefit karta pro naše zaměstnance

Vstupní školení s firemním školitelem je u nás Zdarma : -)

Samostatnou a odpovědnou práci, stabilitu a jistotu

Komunikaci s klientem ( příchozí, odchozí, e-mailová)

Možnost kariérního růstu ( junior,senior,expert,leader,supervízor,verifikátor )

Co budeme očekávat :

Skvělý hlasový projev

Uživatelskou znalost PC

Spolehlivost a dochvilnost

Pozitivní přístup a ochotu učit se novým věcem

Posílení našeho týmu

PS :

Pojďte se přidat k firmě, která si je vědoma toho, že její zaměstnanci jsou tou největší hodnotou. Nabízíme uplatnění jak pro pracovníky s praxí, tak pro ambiciózní absolventy, kteří chtějí rychle kariérně vyrůst a mít nadstandardní příjmy.

Neváhejte se zasláním životopisu. Přesvědčte se sami, že i práce může být zábavou, a že se u nás dají vydělat skvělé peníze.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost