Kontrolor/kontrolorka kvality
Foundeik Metal s.r.o.
Olomouc, Hlubočky
před 6 dny
source : Hitprace

Pracoviště : Nádražní č.p. 588, Hlubočky - Mariánské údolí. Nástup možný ihned.První kontakt je možný POUZE telefonicky od 6 : 30 - 14 : 30 hod.

nebo emailem.Popis pozice : - provádění, zajišťování kontroly odlitků v průběhu výrobních procesů- vyhodnocování výsledků atd.

Požadujeme : - vyučení ve strojírenství výhodou, ale ne podmínkou- základní orientace ve výkresové dokumentaci- uživatelská práce na PC- ochota učit se nový věcemNabízíme : - náborový příspěvek 15 000 Kč- příplatky : výkonové, za přesčasy, noční směny, pracovní prostředí, víkendy, svátky- stravenky za odpracované dvanáctihodinové směny- příspěvek na stravování- penzijní připojištění- 25 dnů dovolené (o 5 dnů více než je v Zákoníku práce)- možnost přivýdělku (víkendy)- možnost vykonávat i brigádně- výhodné telefonní tarify- ubytování zajištěno, možný příspěvek na ubytování- příspěvek na dopravu- výborné dopravní spojení navazující na směny- práce od pondělí do pátku- víkendy volné- ranní směna 6 : 05 - 14 : 05 hod.

noční směna 22 : 05 - 06 : 05 hod.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost