Application Engineer - Welding
ESI Group
Plzeň, Czech Republic
před 8 dny

K rozšíření našeho týmu hledáme nového inženýra na pozici Technický konzultant v oblasti svařování. Technical Support Plný úvazek Plzeň, Apply to this job offer?

The ESI Group is a pioneer and world-leading provider in virtual prototyping software solutions. We employ about 1200 highly qualified specialists in 40 countries across the globe.

The key to our success is the use of realistic material physics, providing "as good as real" virtual results.

Společnost je distributorem pokročilých nástrojů počítačové simulace v zemích Střední a Východní Evropy. Společnost zajišťuje služby spojené s prodejem softwaru v oblastech návrhu prototypů a optimalizace výrobních procesů a zároveň provádí řešení komplexních inženýrských problémů.

Tým inženýrů MECAS ESI s.r.o. poskytuje technickou podporu a konzultace v oblasti simulací nárazových zkoušek, zkoušek z oblasti pasivní bezpečnosti, výrobních procesů tváření, lití, svařování, tepelného zpracování, ale také například vibroakustiky, proudění a elektromagnetické kompatibility.

Náplň práce

  • konzultace v oblasti numerických simulací procesů svařování a tepelného zpracování (software SYSWELD)
  • analýza zbytkové napjatosti, deformací a dalších vlivů výrobních procesů
  • aplikace analytických a experimentálních poznatků do řešených úloh
  • zpracování výstupních zpráv a prezentace výsledků
  • Požadujeme

  • VŠ technického směru (vhodné i pro absolventy)
  • zkušenosti s výpočty MKP obecně a zejména v oblasti termomechaniky výhodou
  • zkušenosti z oboru technologie svařování nebo materiálového inženýrství výhodou
  • kreativní přístup k řešení úkolů
  • schopnost týmové práce
  • zodpovědnost, strategické myšlení
  • znalost AJ na dobré komunikační úrovni
  • Firma nabízí

  • pozici ve stabilní a perspektivní společnosti
  • zajímavou práci na průmyslových projektech
  • odborný růst a dlouhodobou perspektivu
  • atraktivní práce v mladém kolektivu
  • dobré platové ohodnocení
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • příspěvky na stravování formou stravenek
  • flexibilní pracovní dobu, 5 týdnů dovolené + 5 Sick days
  • Požádat