Řídící pracovníci v oblasti obchodu
Saxo Bank A/S, organizační složka
Praha hl.m., Praha
před 1 dnem
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Hl.m.PrahaZpůsob prvního kontaktu : E-mailem na adresu ondrej.sury ibs-sro.comKontaktní osoba : pan Surý OndřejUPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : Součást globálního privátního i institucionálního prodejního týmu.

Odpovědnost za získávání nových obchodních příležitostí. Proaktivní získávání klientů a zajišťování klientského servisu na vysoké úrovni.

Expanze obchodu do ruského regionu s cílem maximalizovat současné a budoucí příjmy. Pochopení klientských potřeb a propagace a zajišťování, aby bylo SAXO preferovaným poskytovatelem.

Požadavky : vysokoškolské vzdělání (na ruské vysoké škole výhodou), angličtina a ruština na vysoké úrovni slovem i písmem, výborná znalost mezinárodních finančních trhů, zejména hluboká znalost investičního bankovnictví v post sovětském regionu, znalost obchodních produktů (Forex, FX Options, CFDs, Stocks, ETFs, Futures), znalost digitálních platforem a virtuálního obchodování, schopnosti a znalosti k participaci na budování PR a marketingu společnosti, schopnost komunikace s veřejností, zkušenost a schopnost s prodejem a budováním vztahů s VIP investory, nutná předešlá praxe na manažerské pozici v sektoru investičního bankovnictví ze zahraničí, úspěšné absolvování programu CFA (Chartered Financial Analyst).

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost