Zástupce shop managera pro prodejnu v Jihlave
Textile House Czech Republic s r.o.
Jihlava, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Náplň práce

Máte rád / a módu a práci s lidmi? Pak hledáme právě Vás.

Hledáme kandidáta, který má následující zkušenosti, dovednosti a schopnosti :

  • Zájem o módu
  • Silné prodejní zkušenosti
  • Vynikající zákaznický servis a mezilidské komunikační schopnosti
  • Umění využít vlastní iniciativu
  • Zastupování vedoucí prodejny během jejího nepřítomnost a povinnosti s tím související
  • Nástup ihned nebo dle dohody.

    Benefity

  • Zázemí nadnárodní společnosti
  • Přátelský kolektiv
  • Firemní benefity - stravenky, sleva na firemní zboží
  • Bonusový systém k základnímu platu dle prodejních výsledků
  • Předpoklady

  • komunikatívnost
  • přijemné vystupováni
  • zájem o módu
  • samostatnost
  • orientace na zákazníka
  • Nabízená mzda

    24000 Kč základní mzda + měsični obratový bonus

    Informace o náboru

    Své životopisy posílejte na adresu chuda.maria textilehouse.sk.

    Předem děkuji všem uchazečům za projevený zájem o práci v naší společnosti. Z důvodu velkého počtu zájemců budeme kontaktovat pouze kandidátů vybraných do dalšího kola.

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.