Výpravčí na Železnici Desná
SART-stavby a rekonstrukce a.s.
Šumperk, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Požadujeme : platné zkoušky výpravčího, komunikativnost, příjemné vystupování, aktivní přístup k práci, samostatnost, úplné střední vzdělání s maturitou ( SPŠ dopravní -výhodou),znalost dopravní problematiky.

Odborná zkouška způsobilosti D-07; D-08 pro funkci výpravčí dle předpisu SŽDC.Zdravotní způsobilost.Znalost obsluhy JOP, znalost práce na PC.

 • Výkon práce v žst. Petrov nad Desnou. Vícesměnný provoz s pracovní dobou 7.00-19.30, 19.00- 7.30 hod ( 12-ti hodinové směny).
 • Nabízíme : - nabízíme možnost pronájmu nově zrekonstruovaného služebního bytu v žst. Velké Losiny- zázemí stabilní a prosperující firmy - odpovídající finanční ohodnocení - k základní mzdě zákonné příplatky a výkonnostní odměny- týden dovolené nad rámec zákona - dotované stravování - výkonnostní odměny.

  Kontakt : životopisy zasílejte na uvedený e-mail.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost