Juniorní programový manažer – Praha
Arcadis
Prague, Prague, Czechia
před 1 dnem

Job Requirements

Arcadis Czech Republic je pobočkou přední globální konzultantské společnosti působící na místním trhu především v oboru stavebních investic a staveb.

Na českém a slovenském trhu dlouhodobě poskytujeme služby v oblasti Projektového řízení, TEDD a Sustaninability certifikací především na administrativní budovy, logistické a průmyslové objekty a hotely.

Opakovaně jsme byli oceněni jako nejlepší firma roku v oblastech Projektového řízení, Technického poradenství a Certifikací budov.

Za našimi úspěchy stojí především práce našich lidí, kterých si velmi vážíme.

Hledáme do svého pražského týmu kolegu na pozici Junior Projektový / Programový Manažer pro naše mezinárodní projekty převážně v automobilovém sektoru.

Pro tuto pozici jsou typické praktická mentalita, flexibilní nasazení a týmová práce.

Náplň práce :

  • Podpora Programového manažera v těchto činnostech :
  • řízení mezinárodních programů (např. rozvoj evropské dealerské sítě v automobilovém sektoru);
  • komunikace s jednotlivými dealery za účelem projednání architektonických plánů; časových harmonogramů a rozpočtů;
  • komunikace s jednotlivými stavebními dodavateli za účelem připravení objednávek;
  • pravidelné návštěvy dealerů za účelem kontroly dodržení technických standardů a kvality stavebních prací;
  • pravidelné reportování o stavu celkového programu.
  • Co požadujeme?

  • základní znalost procesů Projektového managementu a technických aspektů výstavby a developmentu budov;
  • diplomatické reprezentativní vystupování a prezentační dovednosti;
  • flexibilní přístup; schopnost krátkodobě cestovat a pracovat jak na lokální, tak na mezinárodní úrovni;
  • systematičnost, přesnost a orientaci na výsledek;
  • týmového ducha;
  • dobré analytické a komunikační dovednosti;
  • vynikající znalost českého jazyka v mluvené a psané podobě a velmi dobrou znalost anglického jazyka,
  • pokročilá znalost německého jazyka výhodou (B2-C1)
  • řidičský průkaz sk. B.
  • Co nabízíme?

  • Spolupráci na významných projektech :
  • pozici, ve které máte vysoký stupeň svobody samostatně vykonávat své úkoly v ambiciózním a řízeném týmu;
  • máte také příležitost pracovat s různými disciplínami v rámci týmu i v rámci celé společnosti Arcadis;
  • budete mít možnosti seberealizace, rozvoje a školení;
  • přátelskou atmosféru, teambuildingové a sportovní akce, sociálně zaměřené akce, např. účast v programu Local Sparks.
  • kancelář v centru Prahy;
  • čtvrtletní bonusy, 25 dnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, jazykové kurzy, vzdělávací programy a rozdělení zisku závislé na výsledcích a další výhody.
  • LI-MS1

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.