IT User Support Specialist
ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o.
Rychnov nad Kněžnou, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Kontakt zasláním životopisu na e-mail Hana.Kucerova assaabloy.com.Požadavky : - SŠ / VŠ v oboru informatika nebo dostatečnou praxi- znalost principů TCP / IP (switche, routery)- znalost AJ (čtení technické dokumentace)- zodpovědnost, spolehlivost, aktivní přístup k řešení problémů- schopnost a ochotu vzdělávat se v oblasti IT.

Výhodou : - active Directory / LDAP, DNS- Virtualizaci (VMWare)- základy administrace SQL (MSSQL,..).Náplň práce : - příprava a instalace techniky pro koncové uživatele dle firemních standardů (PC, laptopy, mobilní telefony)- řešení chybových událostí a provozních problémů s využitím interního Servicedesku- podpora infrastrukturních projektů- technická podpora vývojových týmů a spolupráce při řešení problémů- monitorování provozu svěřených systémů- záloha serverové infrastruktury- příprava a udržování provozní dokumentace.

Nabízíme : - profesní růst a získání nových zkušeností- 5 týdnů dovolené, tři dny Sick day, roční bonus- 13. mzda, dotované stravování a jídelna s doplňkovým prodejem- příspěvek na penzijní připojištění- docházkový bonus, program benefitů Cafeterie.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost