Zahradník/zahradnice
Národní hřebčín Kladruby nad Labem, státní příspěvková organizace
Kladruby nad Labem, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Práce vykonávané zaměstnancem : - řízení, obsluha a seřizování kombinovaných nebo samojízdnch zemědělských stroj. a nářadí- údržba a obnova historické kulturní krajiny- péče o okrasnou či užitkovou zeleň- údržba souvisejících vodních ploch v krajině, péče o břehové porosty vodotečí- drobná údržba parkových plochPožadujem : - vzdělání - nižší střední odobrné nebo střední odborné s výučním listem- znalost práce a údržby zahradní techniky nutná (vyžínač, motorová pila, zahradní traktor)- flexibilitu, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, fyzickou zdatnost a dobrý zdravotní stav, manuální zručnostUvítáme praxi v oboruNabízíme : - pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, zkušební doba 3 měsíce (možnost prodloužení až na dobu neurčitou)- pracovní doba nerovnoměrně rozvržená - 40 hodin týdně- odměňování podle nařízení vlády č.

341 / 2017 Sb., v platném znění, ve spojení s nařízením vlády č. 222 / 2010 Sb., v platném znění - 6. platová třída, příplatek za práci v sobotu a v neděli, příplatek za rozdělenou směnu, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatkuZaměstnanecké výhody : - jazykové vzdělávání- Unišek FKSP v hodnotě 3000,- Kč ročně- příspěvek na penzijní připojištění / doplňkové penzijní spoření nebo soukromé životní pojištění ve výši 650,- Kč až 850,- Kč měsíčně- zvýhodněný mobilní tarif- zvyšování kvalifikace na náklady organizaceKontakt zaměstnavatele : - emailem : personalni nhkladurby.cz- telefonicky : 771 121 502

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost