THP -Readiness - zajišťování dílů domácích výlisků pro předsériovou fázi výroby vozů
EngiTec Office s.r.o.
Mladá Boleslav, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Prvotní kontakt : tel. : 733 550 169, e-mail : zivotopis engitec-office.czPlánování nových modelů motorových vozidel - zajištění distribuce dílů pro stavbu vozidel v předsériové fázi přípravy výroby pro úsek svařoven.

Pracovní náplň : Cílem činnosti je zajištění a distribuce domácích výlisků pro výrobu vozů za účelem odladění procesů výroby : - Práce se systémy pro evidenci prototypových dílů, obalů a jejich pohyb v rámci úseků předsériové fáze plánování výroby, - Přijem výlisků od výrobců lisovacího nářadí do předsériového skladu a vyskladnění těchto výlisků ze skladu dle potřeb předsériové výroby- Přebalení dílů z transportního balení do výrobou požadovaných obalů (palet).

 • Zajišťování palet pro přebalení dílů, jejich evidence- Koordinace přepravy dílů v rámci areálu MB ŠA, vychystávání dílů dle požadavků plánování do pobočných závodů- Koordinace likvidace a evidence šrotovaného materiálu a odpadu z transportních obalů- Spolupráce s útvary plánování lisoven a svařoven na zajišťování dílů pro stavbu prototypových vozů - Jednosměnný režim (ranní - pružný), 8 hod.
 • den, nejedná se o rutinní práci v taktu výroby!Místo činnosti : Mladá BoleslavUrčeno pro : Vhodné pro všechny věkové kategorie vč.

  absolventů SŠ a učňovských středisek.Vzdělání : středoškolské SO, SPŠ nebo ÚSO technického, řemeslnického směru v oblasti strojírenství, konstrukce či oprávárenství strojů a zařízení průmyslové výroby, obecná strojírenská výroba.

  Vhodné i pro absolventy !-Stravenkový paušál, stravování v závodní jídelně, další benefity

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost