3D Grafici
SCS Software s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 12 hodinami
source : Hitprace

Kontakt : Přibylová Aneta, tel. : 226 200 739, e-mail : Aneta.pribylova scssoft.com , prvotní kontakt emailem. Místo výkonu : Praha.

Základním požadavkem je prokazatelná praxe s modelováním transportní techniky na vysoké úrovni, výtvarné cítění a dosažené vysokoškolské vzdělání (umělecké).

Jedná so o pozici se zaměřením na hard surface modeling techniky pro počítačové hry. Očekáváme profesionální znalost grafických programů 3D Studio Max, či Maya a Photoshop.

Nutná znalost Aj na profesní komunikační úrovni. Zaměstnanecké výhody : 5 týdnů dovolené, 3 Sich days, pružná pracovní doba, příspěvek na obědy, jóga a masáže na pracovišti(Benefits : 5 weeks of holiday, 3 Sick Days, flexible working hours, lunch discounts, massages and yoga lessons in the office etc.)

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost