Stavební dělník
COLAS CZ, a.s.
Liberec
před 3 dny

Na stavební sezónu 2019 hledáme stavební dělníky z Liberce a Mladé Boleslavi

Náplň práce :

  • Práce při stavbě dopravní komunikace
  • Příprava / zabezpečení staveniště při příchodu / odchodu
  • Doplňující práce dle požadavků nadřízeného
  • Požadujeme :

  • Praxe z práce na stavbách výhodou
  • Dobrý zdravotní stav umožňující práci na staveništi
  • Ochotu cestovat na stavby, časovou flexibilitu
  • Nabízíme :

  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Prémie (měsíční, sezonní)
  • Firemní benefity 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní / životní pojištění, systém Cafeterie
  • Možnost dlouhodobé spolupráce
  • Možnost nástupu březen / duben 2019 , popř. dohodou