TECHNIK VÝTAHŮ JUNIOR
AC Jobs
Brno
před 3 dny

Pohybujete se v oblasti elektrotechniky? Máte platnou vyhlášku 50 / 78 Sb. 6? Baví Vás cestovat a komunikovat se zákazníky?

Pak jste právě VY tím, koho hledáme! Mezinárodní společnost zabývající se výrobou zdvihacího zařízení hledá kolegu na pozici : TECHNIK VÝTAHŮ JUNIOR (25-32.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Údržba a servis zdvihacího zařízení
  • Komunikace s provozovateli
  • Spolupráce s ostatními odděleními
  • Dodržování bezpečnostních zásad
  • Cestování v rámci Jihomoravského kraje
  • Co požadujeme?

  • SOU / SŠ vzdělání zaměření elektro
  • Platnou vyhlášku 50 / 1978 Sb. 6 - podmínkou
  • Osobní zodpovědnost, samostatnost
  • Ochotu cestovat každý den
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Služební automobil
  • Stravenky
  • 3 dny zdravotního volna
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Požádat