PRACOVNÍ KONZULTANT / PRACOVNÍ KONZULTANTKA
Aspekt z.s.
Broumov
před 13 hodinami
source : Hitprace

Nabízíme Vám zajímavou a tvořivou práci, kvalifikovanou podporu, příjemné zázemí, časovou flexibilitu. Můžeme se domluvit na datumu nástupu a počítáme s možností prodloužení smlouvy.

Naše požadavky na vhodného kandidáta jsou : vzdělání podle zákona o sociálních službách (na pozici sociální pracovník, případně na pozici pracovník v sociálních službách, zvlášť uvítáme vzdělání ve speciální pedagogice), komunikativní a empatická osobnost, spolehlivost, zájem o nové věci.

Náplní práce jsou činnosti v rámci sociální služby sociální rehabilitace podporovaného zaměstnávání formou individuální i skupinové práce s klienty, součástí je také spolupráce se zaměstnavateli a dalšími institucemi.

Práce se odehrává jak v kanceláři, tak v terénu. Vaše působiště bude převážně na Broumovsku.Můžeme Vám nabídnout 5 týdnů dovolené, zkušenosti z oboru a spolupráci se zahraničím, prostor pro vlastní aktivity a realizaci nápadů, projektů, myšlenek.

Váš motivační dopis a životopis zašlete do 26. 8. 2020 na adresu lucie.sedlackova aspektzs.cz. Vaše případné otázky můžete směrovat na Lucii Sedláčkovou na uvedený e-mail či telefon 774 976 993. Těšíme se na Vás.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost