Pedagogický pracovník
Šance pro Tebe, z.s.
Domažlice, Chrudim
před 3 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Čankovice Pracovní náplň : pedagogická práce v předškolním zařízení, přímá práce s dítětem a jeho blízkými osobami, stanovení základní pedagogické diagnostiky, vedení dokumentace, schopnost pracovat v týmu, spolupráce s návaznými službami a institucemi.

Požadavky na pozici : SPgŠ nebo VŠ vzdělání (speciální pedagogika), praxe v mateřské škole nebo v oblasti práce se sociálně vyloučenou cílovou skupinou výhodou, samostatnost, trestní bezúhonnost, dobrý psychický a fyzický stav, dobrá znalost práce na PC.

Nabízíme : zázemí organizace dobře profilované v oboru, flexibilní pracovní dobu, know-how profesionální sociální služby, ohodnocení odpovídající oborovému a regionálnímu standardu, profesní podporu (supervizi, metodiku, intervizi), možnost seberealizace a dalšího vzdělávání.

Výhodou je : ochota učit se novým věcem a systematicky se vzdělávat, řidičský průkaz skupiny B.Uchazeč zašle elektronicky : strukturovaný životopis, motivační dopis, souhlas s poskytnutím a zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení.

Kontaktní osoba : Sophia Dvořáková, tel. : 734 154 528, e-mail : sophia sance.chrudim.cz Přihlášky zasílejte na mail : sophia sance.

chrudim.czPředmět zprávy : Výběrové řízení - pedagogický pracovníkTermín uzávěrky 1. kola : průběžně do konce platnosti inzerátuVýběrové řízení je dvoukolové.

Vybraní uchazeči, kteří splní kvalifikační kritéria, budou pozváni k osobnímu pohovoru.K ústnímu pohovoru pozveme e-mailem nebo telefonicky pouze vybrané kandidáty.

První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost