Sociální pracovník/ce
PIAFA Vyškov, z.ú.
Vyškov, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

POŽADAVKY : vzdělání vyšší odborné nebo VŠ, odborná způsobilost dle z.č. 108 / 2006 Sb., praxe v oblasti sociálních služeb a znalost příslušné administrativy (z.

č.108 / 2006 Sb., vyhláška 505 / 2006 Sb.), zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost, schopnost práce v ambulanci i v terénu (domácnosti klientů), ŘP sk.

B (aktivní řidič), schopnost týmové spolupráce, pozitivní přístup k řešení problémů, psychická odolnost, zodpovědnost, samostatnost, znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook), ochota tvořit a vzdělávat se, časová flexibilitaPOPIS PRÁCE : PP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, nástup dle dohody, možnost zkráceného úvazku, sociální pracovník / ce pro osoby s duševním onemocněním nebo zdravotním postiženímZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ : plat dle vzdělání a dovedností, příjemné pracovní prostředí v zavedné a stabilní organizaci, odborný tým pracovníků, 5 týdnů dovolené, 2x sickdays, částečně možnost práce z domu, netradiční možnost seberealizace, příplatkyKONTAKT : Podrápská Jana, e-mail : reditelka piafa.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost