Odborní účetní finanční a investiční
SEW-EURODRIVE CZ s.r.o.
Hostivice, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

jsme menší zavedená výrobní společnost a do přátelského kolektivu hledáme posilu na plný nebo částečný úvazek na pozici : finanční účetní v SAP-zpracovávání komplexníxh účetních dat v systému SAP-faktury, majetek, daně-komunikace s fin.

úřady a auditory-po zaučení zástup hlavní účetnínabízíme : -zaučení a odborná školení, přímá spolupráce s hlavní účetní-flexibilní pracovní dobu-týden dovolené navíc, stravenky-každoroční navýšení mzdy, příplatky, odměny, 13.

platočekáváme : -dobrou znalost prostředí SAP v návaznosti na ekonomické a finanční operace-praxe na ppozici samostatné finanční účetní-znalost MS Office-excel-aj minimálně v základní psané formězájemci, prosím, zasílejte životopis na emailovou adresu : urbanova indigosolutions.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost