KONSTRUKTÉŘI OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ
DT Mostárna, a.s.
Prostějov
před 6 dny
source : Hitprace

Nástup ihned. Kontakt možný telefonicky Po - Pá od 7 : 30 do 15 : 30 hod. pan Radek Smrž te. : 724 273 907.Požadavky : znalost práce v AutoCAD nutná, Advance Steel výhodou, orientace v technické dokumentaci, znalost práce s MS OFFICE, komunikativnost, pečlivost, týmová práce, praxe v oboru výhodou.

Pracovní náplň : tvorba výrobní dokumentace ocelových konstrukcí a mostů, zpracování objednávek materiálu dle výrobní a projekční dokumentace, technická podpora výrobyZaměstnanecké výhody : zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na praxi a zkušenostech, perspektivní zaměstnání, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní pojištění, zvyšování kvalifikace, třináctý plat, 5 týdnů dovolené, dotovaná rekreace v rekreačním středisku Sobotín, firemní akce

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost