SVÁŘEČ CO2
MIPA CZ s.r.o.
Chrastava, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Baví Vás sváření a chcete slušnou práci?Naše firma MIPA CZ s. r. o. v Chrastavě rozšiřuje svoje služby a hledá nové SVÁŘEČE CO2Výsledkem Vaší práce budou kvalitně a včas svařené dílce v zakázkové výrobě.

Očekáváme, že jste pečlivý, dovedete pracovat samostatně a jste ochotný učit se novým věcem.Předpokládáme, že umíte číst výkresovou dokumentaci a sestavovat konstrukce dle výkresů.

U nás budete mítzázemí ve stabilní firmějednosměnný provozohodnocení podle Vašich výsledkůmožnost podílet se na rozvoji projektuPřidáte se k nám?

Odpovíme všem!Společnost MIPA CZ s. r. o Od roku 1992 svařujeme ocelové konstrukce, vyvíjíme, upravujeme, vyrábíme a opravujeme speciální přepravní palety pro transport kovových i plastových dílů s pevným uchycením, převážně pro automobilový průmysl.

e-mail : kariera kanakcz.comwww.mipacz.czwww.praceukanaku.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost